ESTETİK İŞLEMLERİ

Ücretsiz danışmanlık ister misiniz?

img
ESTETİK İŞLEMLERİ

Rinoplasti(Burun Estetiği): Burun görünümünü, solunum problemlerini, doğum kusurlarını düzeltmek veya bir hasarı onarmak için yapılan yaygın bir cerrahi işlemdir.


Blefaroplasti: Göz kapağı cerrahisidir. Hem fonksiyonel hem de kozmetik amaçlı olarak yapılabilir. Yaşlanma ile sarkmaya başlayan üst göz kapaklarını veya kabarık alt göz kapaklarını onarmak için kullanılan en yaygın yöntemdir.


Yüz Germe: Zamanla yüz cildi esnekliğini kaybeder ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Yüz germe ameliyatı ile amaç: Yaşlanma etkilerini tersine çevirmek, en derin kırışıklıkları ve buruşuklukları ortadan kaldırmak, yüzün genel yapısının yenilenmesini ve gençleşmesini sağlamaktır.


Boyun Germe: Boyun yapısı esnekliğini yitirmişse, sarkık bir gıdı mevcutsa, boyun bantları mevcutsa boyun germe ameliyatlarından fayda görmek mümkündür.


Kaş Kaldırma Ameliyatı: Birçok hasta kaş kaldırma ameliyatlarını çeşitli sebeplerden dolayı tercih ederler. Bu nedenler arasında;  yorgun veya üzgün gösteren ağır kaş yapısı, kaş derisinde buruşukluk veya çizgilenme olması, daha genç görünümlü bir yüz yapısının istenmesi sayılabilir.


Çene Ve Yanak Estetiği: Hem çene hem de yanak büyütme ameliyatları tüm yüzle uyumlu ve doğal bir görünüme sahip olmayı sağlayabilir. Zayıf ve gelişmemiş bir çene, çene implantları veya yağ greftleri ile daha güçlü ve baskın bir çene haline getirilebilir. Benzer şekilde malar yani yanak büyütme ile yanaklar daha belirgin bir hal alabilir.


Kepçe Kulak Estetiği( Veya Ameliyatı Veya Cerrahisi)


Çoğu insanda, kulak kıkırdağı geliştikçe katlanır ve bu da kulağın kafa derisine nispeten yakın olmasına izin verir. Bu kıvrım oluşmazsa (veya tam olarak oluşmazsa), kulaklar kafa derisinden uzaklaşarak belirgin bir hal alırlar. Bu durum bir veya her iki kulağı da etkileyebilir. Altı yaşına geldiğinde, kulak yetişkin büyüklüğünün yaklaşık % 85'ine ulaşır; Bu nedenle, altı yaşından sonraki zaman kepçe kulak ameliyatı yapılabilmesi için uygun bir zamandır.


Kulak Memesi Onarımı: Kulak memesi onarımı, gerilmiş, kısmen veya tamamen yırtılmış kulak memelerini içerebilen çok çeşitli kozmetik kulak memesi düzensizliklerini tedavi etmek için gerçekleştirilir.


Boyun Ve Çene Liposuction: Boyun liposuction, diyet ve egzersize yeterince cevap vermeyen, boyundan ve çenenin altından gelen inatçı yağ kalıntılarını gidermek için etkili ve minimal invaziv bir yoldur.


Karın Germe Ameliyatı(Abdominoplasti): Karın bölgesinin görünümünü etkileyen birçok faktör vardır. Aşırı yağ çirkin çıkıntılara sebep olurken, gevşek cilt ve çatlaklar doğum veya kilo kaybından kaynaklanabilir. Karın bölgesindeki fazla yağın, fazla cildin  giderilmesi ve daha sıkı bir karın elde edilebilmesi için karın germe ameliyatı tercih edilebilir. 


Popo (veya kalça) Estetiği: Kalçadaki kontür deformiteleri liposuction ile giderilebilirken, implantlar veya yağ greftleri kullanılarak kalça büyütme yapılabilir.


Tüm Vücut Liposuction: Lipoplasti olarak da bilinen liposuction, cilt ve kas arasındaki aşırı yağ birikimini azaltmak için çeşitli kanüller kullanılarak yağların emilmesi işlemine dayalı popüler bir kozmetik prosedürdür. Bu teknik sıkı bir diyet ve aktif fiziksel prosedürlere rağmen inatçı yağ miktarlarını azaltmada iyi çalışır. Liposuction; yüz germe, meme küçültme ve karın germe ameliyatları ile de sıklıkla birlikte yapılır.


Kol Germe (Brakioplasti): Brakioplasti olarak ta bilinen kol germe ameliyatı, üst koldaki gevşek cildin ve fazla yağların çıkarılması işlemidir. Üst kol cildi yaşla veya aşırı kilo verme ile birlikte sarkık ve gevşek bir hal alabilir. Bu prosedürle hem kadın hem de erkek hastalarda üst kol daha sıkı ve genç bir hal alabilir.


Uyluk Germe: Yaşlanma ve kilo kaybı ile birlikte, uyluk ile uyluk etrafında fazla cilt ve yağ birikimine sebep olabilir. Alt beden ve üst beden arasında uyumsuzluğa yol açabilir. Uyluk germe ameliyatı; uyluk bölgesindeki sarkık ve gevşek cildin, fazla yağların çıkarılması işlemine dayalı bir prosedürdür


Genital Estetik ( Vajina Daraltma, Labioplasti): Kadın genital estetik cerrahisine talep son on yılda artmıştır. Genital estetikte özellikle ilk akla gelen vajen genişliğinin giderilmesi, iç dudaklardaki büyüklük ve ona bağlı sarkıklığın giderilmesi sayılabilir.


Belt Lipektomi (360 derece karın ve bel germe cerrahisi): Aşırı kilo kaybı, gebelik, genetik ve yaşlanmadan kaynaklı aşırı deri sarkması nedeniyle karın bölgesi ve sırt bölgesini de içerecek şekilde çepeçevre germe işlemi gerekebilir. Karın, kalça, sırt ve uyluk bölgesindeki aşırı doku ve cilt sarkması giderilerek daha genç bir vücut kontürü elde edilebilir.


+90 532 133 01 12
Whatsapp İletişim
Sizi hemen arayalım!