Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

SAĞLIK TURİZMİ

Ücretsiz VIP Transfer

Siz değerli hastalarımız İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanından ücretsiz olarak dilediğiniz otele veya bizim anlaşmalı olduğumuz otellere transfer etmekteyiz. Araçlarımız tamamen Vip olup Mercedes Vito ve Wolkswagen Panelvan tarzı araçlardır sizinle gelen arkadaşlarınızı ve ailenizi rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.


Otel Rezervasyonu

Otel rezervasyonu dilerseniz sizin seçtiğiniz otel ya da bizim anlaşmalı olduğumuz otellerde istirahat edebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz istanbul otellerinde hastaneye ve ofisimize yakın olup ameliyat öncesi ve sonrası rahatlıkla otelinizde dinlenebilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz ya da bizim anlaşmalı otellerimizde ameliyat öncesi ve sonrası havalimanından alma ve havalimanına bırakma hizmeti verilmektedir.


Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz bir şekilde doktor asistanlarımıza estetik ya da saç ekimi ile alakalı aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Whatsapp üzerinden fotoğraf paylaşıp fiyat alabilir ve yapılan ameliyatların öncesi ve sonrası fotoğraflarını isteyebilirsiniz. Ayrıca estetik danışmanlarımız arasında İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca tercümanlarımız bulunmaktadır.


Ücretsiz Muayene

Muayenemiz ücretsizdir yerimiz İstanbul Ataşehir brandium residance dedir. Ameliyat öncesi doktorumuzla yaptığınız görüşmeler tamamen ücretsizdir. Sizden ücret talep edilmez ameliyat ya da görüşme randevularımızda doktorumuza dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Tüm plastik cerrahi ve saç ekimi operasyonları için siz değerli hastalarımızı kliniğimize bekliyoruz.