Vaser Liposuction

img
Vaser Liposuction

Vakumla yağ alma yani diğer adı ile Liposuction bölgesel olarak toplanmış fazla yağ birikimlerini uzaklaştırma tekniğidir. Vaser Liposuction ise bu mükemmel operasyonun son tekniğidir. Vaser Liposuction tekniğinde işlem daha güvenli ve diğer tekniklere göre daha üstündür. Bunun en önei senbebi ise sadece yağlara selektif olması ve eriyen yağların hiçbir şekilde hastaya zarar vermeden vücuttan uzaklaştırılabilmesidir. Fakat her ne kadar bu yöntem çok güvenli ve emsallerine göre başarı oranı daha yüksek olsada kesinlikle bunun eğitimini almış doktorlar tarafından uygulanmalıdır.


Vaser Liposuction kimler yaptırabilir?

Vaser Liposuction genel olarak tüm kişilere uygulanabilmektedir. Cildinde çatlak, sarkma gibi problemleri olmayan kişiler için uygundur. Bir doğum yapmış orta yaşlı ve yüksek kilosu olmayan kişilerde ise en mükemmel sonuçlar alınmaktadır.

 

Vaser Liposuction hangi bölgelere uygulanır?

Vaser Liposuction her bölgeye uygulanabilmesine karşın, genellikle erkeklerde bel çevresi, boynun alt kısmı yani gıdı diye tabir ettiğimiz yer ve karın bölgesi. Kadınlarda ise kalçalar, basen, karın, dizlerin iç bölümü, bacakların üst kısımları ve iç bölümleri, ayak bilekleri, boynun alt kısmı yani gıdı, kol altı ve sırt bölgesi en uygun yerlerdir.

 

Vaser Liposuction ile ideal vücut tipinize kavuşabilirsiniz

Hastalarımızın vücutlarından yağ alırken onları ideal ve arzu ettikleri vücut tipine yaklaştırmayı istemekteyiz. Genellikle kadınlar kum saati yada S formunda bir vücut tipi isterken erkekler ise V formunda vücut tipi arzulamaktadır. Spor, diyet ve diğer estetik müdahaleler ile belirli bir düzeye yaklaşan hastalarımız vaser liposuction uygulamasından daha kaliteli verim almaktadır.

 

Vaser Liposuction İstanbul

İstanbul Ataşehir’de bulunan kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz Vaser Liposuction uygulamalarının nasıl sonuçlandığını görmek veya daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Vaser Liposuction uygulamasında iddialıyız. Dilerseniz önceki hastalarımızın tecrübelerinden faydalanabilir dilerseniz liposuction uygulamasından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Vaser Liposuction öncesi değerlendirme

Eğer hasta vaser liposuction olmayı düşünüyorsa atması gereken ilk adım plastik cerrahımız ile görüşüp bilgi almaktır. Hasta istediği sonucu, görünümü ve aklına gelen tüm soruları sormalı ve detaylı bir bilgi alış verişi yapmalıdır. Vaser liposuction diyet ve egzersiz gibi bir kilo verme yöntemi değildir, cerrahi bir uygulamadır. Görüşmenin sonunda plastik cerrahımız size liposuction yerine deri ve yağ dokusunun birlikte çıkarıldığı başka bir uygulamada önerebilir.

 

Teknik olarak Vaser Liposuction

Yağ alınacak vücut bölgesinin özel olarak hazırlanmış saline solüsyonları ile şişirilmesi sonrası küçük kanüllerle deride açılan deliklerden girilerek verilen bu hazır sıvının ve yağ dokusunun alınması işlemidir. Bu işlem genel olarak kilo vermek yada beden ölçüsünü azaltmak amacı ile yapılmaz.

 

Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

+90 532 133 01 12
Whatsapp İletişim
Sizi hemen arayalım!